(^_^)Naruto World(^_^)
Buna!!Si bine ai venit!!Sper ca iti place forumul si o sa te inregistrezi!!

Te astept!!!
(^_^)Naruto World(^_^)
Buna!!Si bine ai venit!!Sper ca iti place forumul si o sa te inregistrezi!!

Te astept!!!
(^_^)Naruto World(^_^)
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Iti place Naruto???Atunci aici este locul tau!!Avem o sectiune JDR in care poti face misiuni si altele!!Hai inregistreaza-te si sa ne distram!!!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Antrenament By Sarutobi

In jos 
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




Antrenament By Sarutobi Empty
MesajSubiect: Antrenament By Sarutobi   Antrenament By Sarutobi Icon_minitimeLun Mai 04, 2009 4:37 pm

kre se antreneaza cu mine Smile????o mica lupta
Sus In jos
hulpitza
Genin
Genin
hulpitza


Numarul mesajelor : 144
Data de inscriere : 26/04/2009
Varsta : 26

Antrenament By Sarutobi Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament By Sarutobi   Antrenament By Sarutobi Icon_minitimeMar Mai 05, 2009 12:48 am

vreau eu dak vrei u lol!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Antrenament By Sarutobi Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament By Sarutobi   Antrenament By Sarutobi Icon_minitimeMar Mai 05, 2009 12:49 am

da vreau ... fac prima miscare
Sus In jos
hulpitza
Genin
Genin
hulpitza


Numarul mesajelor : 144
Data de inscriere : 26/04/2009
Varsta : 26

Antrenament By Sarutobi Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament By Sarutobi   Antrenament By Sarutobi Icon_minitimeMar Mai 05, 2009 12:50 am

ok fa tu prima miscare.....
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Antrenament By Sarutobi Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament By Sarutobi   Antrenament By Sarutobi Icon_minitimeMar Mai 05, 2009 12:51 am

Fac 2 clone si sar intru`n copac
Sus In jos
hulpitza
Genin
Genin
hulpitza


Numarul mesajelor : 144
Data de inscriere : 26/04/2009
Varsta : 26

Antrenament By Sarutobi Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament By Sarutobi   Antrenament By Sarutobi Icon_minitimeMar Mai 05, 2009 12:53 am

itzi distrug clonele si fac tehnice invizibilitatzii....
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Antrenament By Sarutobi Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament By Sarutobi   Antrenament By Sarutobi Icon_minitimeMar Mai 05, 2009 12:55 am

Fac Air cutter in tot locul unde ma aflu eu ...


Si dupaceaa fac Suna No Yoroi!
Sus In jos
hulpitza
Genin
Genin
hulpitza


Numarul mesajelor : 144
Data de inscriere : 26/04/2009
Varsta : 26

Antrenament By Sarutobi Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament By Sarutobi   Antrenament By Sarutobi Icon_minitimeMar Mai 05, 2009 12:58 am

prima data fac tehnica transformarii si ma transform intr-o pasare si zbor sus deasupra ta pt a nu ma atinge de air cutter iar apoi fac substitutzia si apar in spatele tau si itzi dau un picior in cap:P
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Antrenament By Sarutobi Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament By Sarutobi   Antrenament By Sarutobi Icon_minitimeMar Mai 05, 2009 1:01 am

acum ca team simtit in spatele meu ma concentrez tare si folosesc proiectia dragonului de foc
Sus In jos
hulpitza
Genin
Genin
hulpitza


Numarul mesajelor : 144
Data de inscriere : 26/04/2009
Varsta : 26

Antrenament By Sarutobi Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament By Sarutobi   Antrenament By Sarutobi Icon_minitimeMar Mai 05, 2009 1:08 am

defapt eram o clona si eu eram la catziva km departare asa ca m-am grabit si am venit inapoi la tn si fac 25 de clone care arunk cu kunaiuri in tn...
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Antrenament By Sarutobi Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament By Sarutobi   Antrenament By Sarutobi Icon_minitimeMar Mai 05, 2009 1:10 am

iti distrug clonele ... nu mai afectat aveam suna no yoroi ! ... dupaia fac o clona vine pe la spatele tau Te prinde si te tine acum ma concentrez si fac Avalansa de nisip !!
Sus In jos
hulpitza
Genin
Genin
hulpitza


Numarul mesajelor : 144
Data de inscriere : 26/04/2009
Varsta : 26

Antrenament By Sarutobi Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament By Sarutobi   Antrenament By Sarutobi Icon_minitimeMar Mai 05, 2009 1:14 am

dragutz......dar fac substitutzia apoi ma transform in pasare si zbor apoi ma ascund intr-un loc bun pt a ma gandi la un plan...
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Antrenament By Sarutobi Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament By Sarutobi   Antrenament By Sarutobi Icon_minitimeMar Mai 05, 2009 1:17 am

Gata/// fac 1 clona si ma ascund undeva...
Sus In jos
hulpitza
Genin
Genin
hulpitza


Numarul mesajelor : 144
Data de inscriere : 26/04/2009
Varsta : 26

Antrenament By Sarutobi Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament By Sarutobi   Antrenament By Sarutobi Icon_minitimeMar Mai 05, 2009 1:19 am

eu ies di ascunzatoare si fac tehnica invizibilitazii si arunc cu shurikenuri peste tot in jurul meu...
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Antrenament By Sarutobi Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament By Sarutobi   Antrenament By Sarutobi Icon_minitimeMar Mai 05, 2009 1:21 am

ma transform in pasare si zbor acum fac 10 clone Suna No Yoroi! Pheonix de floare jutsu in tot locul ///
Sus In jos
hulpitza
Genin
Genin
hulpitza


Numarul mesajelor : 144
Data de inscriere : 26/04/2009
Varsta : 26

Antrenament By Sarutobi Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament By Sarutobi   Antrenament By Sarutobi Icon_minitimeMar Mai 05, 2009 1:23 am

fac substitutzia si ma transform din nou in pasare si apoi te atac cu toate armele pe care le am plus ca sunt ink sub tehnica invizibilitatzii;).....
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Antrenament By Sarutobi Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament By Sarutobi   Antrenament By Sarutobi Icon_minitimeMar Mai 05, 2009 1:26 am

bravo sunt in suna no yoroi deci nu ma pici acum ca am auzit unde esti fac 10 clone care le pun sa te prinda 1 sta la panda acum fac in tot locul Avalansa de nisip asa ca te pot prinde chiar si pe tine
Sus In jos
hulpitza
Genin
Genin
hulpitza


Numarul mesajelor : 144
Data de inscriere : 26/04/2009
Varsta : 26

Antrenament By Sarutobi Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament By Sarutobi   Antrenament By Sarutobi Icon_minitimeMar Mai 05, 2009 1:34 am

gata antrenamentul s-a sfarsit mai invins esty puternic bv;)
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Antrenament By Sarutobi Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament By Sarutobi   Antrenament By Sarutobi Icon_minitimeMar Mai 05, 2009 1:38 am

Ms ... o sa mai ne duelam noi 2
Sus In jos
Continut sponsorizat





Antrenament By Sarutobi Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament By Sarutobi   Antrenament By Sarutobi Icon_minitime

Sus In jos
 
Antrenament By Sarutobi
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Al 2 -Lea antrenament vs Rikka

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
(^_^)Naruto World(^_^) :: Joc de roluri :: Antrenamente-
Mergi direct la: