(^_^)Naruto World(^_^)
Buna!!Si bine ai venit!!Sper ca iti place forumul si o sa te inregistrezi!!

Te astept!!!
(^_^)Naruto World(^_^)
Buna!!Si bine ai venit!!Sper ca iti place forumul si o sa te inregistrezi!!

Te astept!!!
(^_^)Naruto World(^_^)
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Iti place Naruto???Atunci aici este locul tau!!Avem o sectiune JDR in care poti face misiuni si altele!!Hai inregistreaza-te si sa ne distram!!!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Tehnica de scapare-(Escaping Skill)

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
hulpitza
Genin
Genin
hulpitza


Numarul mesajelor : 144
Data de inscriere : 26/04/2009
Varsta : 26

Tehnica de scapare-(Escaping Skill) Empty
MesajSubiect: Tehnica de scapare-(Escaping Skill)   Tehnica de scapare-(Escaping Skill) Icon_minitimeDum Apr 26, 2009 10:11 pm

Nume:Tehnica de Scapare-Escaping Skill
Rank:E
Descriere:Aceasta tehnica te poate ajuta cand esti capturat sau prins intr-o capcana.E o tehnica ninjutsu de baza.Nu pozti scapa din orice, ci doar dak ejty legat cu ceva atat!!!

Poze:Tehnica de scapare-(Escaping Skill) Nawanukebow2
Tehnica de scapare-(Escaping Skill) Nawanukegy0
Chakra:50
Sus In jos
hulpitza
Genin
Genin
hulpitza


Numarul mesajelor : 144
Data de inscriere : 26/04/2009
Varsta : 26

Tehnica de scapare-(Escaping Skill) Empty
MesajSubiect: Re: Tehnica de scapare-(Escaping Skill)   Tehnica de scapare-(Escaping Skill) Icon_minitimeDum Apr 26, 2009 10:28 pm

Un ninja sare rapid in fatza mea si ma captureaza apoi ma duce intr-o pestera.Ma lasat sa stau akolo singura o ora pana cand m-am gandit sa fac tehnica de scapare.Dar nu mia iesit de prima data pt ca nu eram concentrata dar a doua ora ma concentrez ffoarte bn si reusesc,apoi l-am gasit pe acel ninja si l=am dus in konoha pt asi primi pedeapsa.
Sus In jos
kirara
Lider Akatsuki
Lider Akatsuki
kirara


Numarul mesajelor : 131
Data de inscriere : 12/04/2009
Varsta : 28

Tehnica de scapare-(Escaping Skill) Empty
MesajSubiect: Re: Tehnica de scapare-(Escaping Skill)   Tehnica de scapare-(Escaping Skill) Icon_minitimeDum Apr 26, 2009 11:15 pm

Jutsu invatzat!!
Sus In jos
https://worldofnaruto.forumgratuit.ro
kirara
Lider Akatsuki
Lider Akatsuki
kirara


Numarul mesajelor : 131
Data de inscriere : 12/04/2009
Varsta : 28

Tehnica de scapare-(Escaping Skill) Empty
MesajSubiect: Re: Tehnica de scapare-(Escaping Skill)   Tehnica de scapare-(Escaping Skill) Icon_minitimeDum Apr 26, 2009 11:39 pm

in timpul noptii prietenii mei , in gluma, ma leaga cu o franghie, cand ma scol!!!
What??? Shocked Shocked Shocked ce sa fac???aa daaaaa........am auzit la academie de un jutsu, tehnica de scapare!!!ma concentrez si reusesc sa scap!!!cu un plan diabolic de rzbunare Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Sus In jos
https://worldofnaruto.forumgratuit.ro
hulpitza
Genin
Genin
hulpitza


Numarul mesajelor : 144
Data de inscriere : 26/04/2009
Varsta : 26

Tehnica de scapare-(Escaping Skill) Empty
MesajSubiect: Re: Tehnica de scapare-(Escaping Skill)   Tehnica de scapare-(Escaping Skill) Icon_minitimeDum Apr 26, 2009 11:55 pm

Bravo!!Jutsu Invatzat!!!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Tehnica de scapare-(Escaping Skill) Empty
MesajSubiect: Re: Tehnica de scapare-(Escaping Skill)   Tehnica de scapare-(Escaping Skill) Icon_minitimeLun Mai 04, 2009 12:17 pm

Sa zic ca ma trezesc dimineata cu mainile shi picioarele legate*nush cine mi-ar face asa ceva.Ma concentrez,apoi imi folosesc forta pentru a ma elibera*asta sper ca are legatura cu jutsul shi ca nu am gresit
Sus In jos
kirara
Lider Akatsuki
Lider Akatsuki
kirara


Numarul mesajelor : 131
Data de inscriere : 12/04/2009
Varsta : 28

Tehnica de scapare-(Escaping Skill) Empty
MesajSubiect: Re: Tehnica de scapare-(Escaping Skill)   Tehnica de scapare-(Escaping Skill) Icon_minitimeLun Mai 04, 2009 3:57 pm

jutsu invatzat
Sus In jos
https://worldofnaruto.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Tehnica de scapare-(Escaping Skill) Empty
MesajSubiect: Re: Tehnica de scapare-(Escaping Skill)   Tehnica de scapare-(Escaping Skill) Icon_minitime

Sus In jos
 
Tehnica de scapare-(Escaping Skill)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Tehnica de transformare
» Tehnica Clonelor

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
(^_^)Naruto World(^_^) :: Joc de roluri :: Academie-
Mergi direct la: