(^_^)Naruto World(^_^)
Buna!!Si bine ai venit!!Sper ca iti place forumul si o sa te inregistrezi!!

Te astept!!!
(^_^)Naruto World(^_^)
Buna!!Si bine ai venit!!Sper ca iti place forumul si o sa te inregistrezi!!

Te astept!!!
(^_^)Naruto World(^_^)
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Iti place Naruto???Atunci aici este locul tau!!Avem o sectiune JDR in care poti face misiuni si altele!!Hai inregistreaza-te si sa ne distram!!!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cu care din Personajele din Naruto ai iesi la intalnire?

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
kirara
Lider Akatsuki
Lider Akatsuki
kirara


Numarul mesajelor : 131
Data de inscriere : 12/04/2009
Varsta : 28

Cu care din Personajele din Naruto ai iesi la intalnire? Empty
MesajSubiect: Cu care din Personajele din Naruto ai iesi la intalnire?   Cu care din Personajele din Naruto ai iesi la intalnire? Icon_minitimeVin Mai 01, 2009 10:54 pm

Cu care din Personajele din Naruto ai iesi la intalnire? Rezultatul meu a fost: "Tu: Cu care din Personajele din Naruto ai iesi la intalnire? Anime_girl

Naruto este alegerea ta. De cand l'ai vazut, ai fost fermecata de ochii sai albastri ca cerul limpede.
V'ati intalnit in parc, pe cand te plimbai cu Anko Mitarashi, senseiul tau. Naruto s'a lovit de tine, fiindca mergea cu spatele, vrand sa demonstreze ca instinctul sau ii va spune cand sa se dea la o parte. De atunci, v'ati mai intalnit de cateva ori si asa ati devenit prieteni.

V'ati sarutat prima oara la Balul Bobocilor, cand Naruto a baut prea mult Sake. Te'a luat de talie, te'a dus pe ringul de dans si acolo te'a sarutat, in timp ce dansa. Acel sarut a fost minunat, fiindca i'ai raspuns, sarutandu'l. " Al tau care este? Click http://animezup.com/quiz/quiz.php?quiz=Quiz-1217593618 aici si afla!
Sus In jos
https://worldofnaruto.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




Cu care din Personajele din Naruto ai iesi la intalnire? Empty
MesajSubiect: Re: Cu care din Personajele din Naruto ai iesi la intalnire?   Cu care din Personajele din Naruto ai iesi la intalnire? Icon_minitimeLun Mai 04, 2009 12:57 pm

Cu care din Personajele din Naruto ai iesi la intalnire? Rezultatul meu a fost: "Tu: Cu care din Personajele din Naruto ai iesi la intalnire? Anime_girl

Naruto este alegerea ta. De cand l\\'ai vazut, ai fost fermecata de ochii sai albastri ca cerul limpede.
V\\'ati intalnit in parc, pe cand te plimbai cu Anko Mitarashi, senseiul tau. Naruto s\\'a lovit de tine, fiindca mergea cu spatele, vrand sa demonstreze ca instinctul sau ii va spune cand sa se dea la o parte. De atunci, v\\'ati mai intalnit de cateva ori si asa ati devenit prieteni.

V\\'ati sarutat prima oara la Balul Bobocilor, cand Naruto a baut prea mult Sake. Te\\'a luat de talie, te\\'a dus pe ringul de dans si acolo te\\'a sarutat, in timp ce dansa. Acel sarut a fost minunat, fiindca i\\'ai raspuns, sarutandu\\'l. " Al tau care este? Click aici si afla!
Sus In jos
hulpitza
Genin
Genin
hulpitza


Numarul mesajelor : 144
Data de inscriere : 26/04/2009
Varsta : 26

Cu care din Personajele din Naruto ai iesi la intalnire? Empty
MesajSubiect: Re: Cu care din Personajele din Naruto ai iesi la intalnire?   Cu care din Personajele din Naruto ai iesi la intalnire? Icon_minitimeLun Mai 04, 2009 11:28 pm

Cu care din Personajele din Naruto ai iesi la intalnire? Rezultatul meu a fost: "Tu: Cu care din Personajele din Naruto ai iesi la intalnire? Karinn

Akamaru este cel care v\\'a facut pe tine si pe Kiba sa fiti aproape. Cand te plimbai cu al tau catel in parc, Akamaru si Kiba faceau acelasi lucru. Akamaru s\\'a dus langa catelul tau si a inceput sa se joace cu el.
Kiba a venit langa tine si s\\'a prezentat. In acea seara ati stat in parc pana la miezul noptii. Atunci, Kiba te\\'a luat de dupa gat si s\\'a tras aproape de tine, aratandu\\'ti o stea cazatoare. Apoi s\\'a napustit peste tine, trantindu\\'te la pamant si sarutandu\\'te. Pentru o clipa ai ramas uimita, dar ti\\'ai dat seama ca si tu il placeai. " Al tau care este? Click aici si afla!

mie imi place muult de kiba lol!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Cu care din Personajele din Naruto ai iesi la intalnire? Empty
MesajSubiect: Re: Cu care din Personajele din Naruto ai iesi la intalnire?   Cu care din Personajele din Naruto ai iesi la intalnire? Icon_minitimeMar Mai 05, 2009 1:31 am

Cu care din Personajele din Naruto ai iesi la intalnire? Rezultatul meu a fost: "Tu: Cu care din Personajele din Naruto ai iesi la intalnire? Anime_girl

Naruto este alegerea ta. De cand l\\'ai vazut, ai fost fermecata de ochii sai albastri ca cerul limpede.
V\\'ati intalnit in parc, pe cand te plimbai cu Anko Mitarashi, senseiul tau. Naruto s\\'a lovit de tine, fiindca mergea cu spatele, vrand sa demonstreze ca instinctul sau ii va spune cand sa se dea la o parte. De atunci, v\\'ati mai intalnit de cateva ori si asa ati devenit prieteni.

V\\'ati sarutat prima oara la Balul Bobocilor, cand Naruto a baut prea mult Sake. Te\\'a luat de talie, te\\'a dus pe ringul de dans si acolo te\\'a sarutat, in timp ce dansa. Acel sarut a fost minunat, fiindca i\\'ai raspuns, sarutandu\\'l. " Al tau care este? Click aici si afla!
Sus In jos
rikka
Student in academie
Student in academie
rikka


Numarul mesajelor : 43
Data de inscriere : 05/05/2009
Varsta : 29
Localizare : Varasti (meow)

Cu care din Personajele din Naruto ai iesi la intalnire? Empty
MesajSubiect: Re: Cu care din Personajele din Naruto ai iesi la intalnire?   Cu care din Personajele din Naruto ai iesi la intalnire? Icon_minitimeMier Mai 06, 2009 3:05 am

Cu care din Personajele din Naruto ai iesi la intalnire? Rezultatul meu a fost: "Tu: Cu care din Personajele din Naruto ai iesi la intalnire? Anime_girl

Naruto este alegerea ta. De cand l\\'ai vazut, ai fost fermecata de ochii sai albastri ca cerul limpede.
V\\'ati intalnit in parc, pe cand te plimbai cu Anko Mitarashi, senseiul tau. Naruto s\\'a lovit de tine, fiindca mergea cu spatele, vrand sa demonstreze ca instinctul sau ii va spune cand sa se dea la o parte. De atunci, v\\'ati mai intalnit de cateva ori si asa ati devenit prieteni.

V\\'ati sarutat prima oara la Balul Bobocilor, cand Naruto a baut prea mult Sake. Te\\'a luat de talie, te\\'a dus pe ringul de dans si acolo te\\'a sarutat, in timp ce dansa. Acel sarut a fost minunat, fiindca i\\'ai raspuns, sarutandu\\'l. " Al tau care este? Click aici si afla!



hehe dragut ^-^
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cu care din Personajele din Naruto ai iesi la intalnire? Empty
MesajSubiect: Re: Cu care din Personajele din Naruto ai iesi la intalnire?   Cu care din Personajele din Naruto ai iesi la intalnire? Icon_minitime

Sus In jos
 
Cu care din Personajele din Naruto ai iesi la intalnire?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ce cred personajele Naruto despre tn??(var 1)
» Ce cred personajele Naruto despre tn??(var 3)
» Ce cred personajele Naruto despre tn??(varianta2)
» care e nickul tau favorit de pe forum?
» Banca Naruto

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
(^_^)Naruto World(^_^) :: Free Zone :: Quizz-uri Naruto-
Mergi direct la: