(^_^)Naruto World(^_^)
Buna!!Si bine ai venit!!Sper ca iti place forumul si o sa te inregistrezi!!

Te astept!!!
(^_^)Naruto World(^_^)
Buna!!Si bine ai venit!!Sper ca iti place forumul si o sa te inregistrezi!!

Te astept!!!
(^_^)Naruto World(^_^)
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Iti place Naruto???Atunci aici este locul tau!!Avem o sectiune JDR in care poti face misiuni si altele!!Hai inregistreaza-te si sa ne distram!!!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ce poveste si cum ai arata in forma anime??

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
kirara
Lider Akatsuki
Lider Akatsuki
kirara


Numarul mesajelor : 131
Data de inscriere : 12/04/2009
Varsta : 28

Ce poveste si cum ai arata in forma anime?? Empty
MesajSubiect: Ce poveste si cum ai arata in forma anime??   Ce poveste si cum ai arata in forma anime?? Icon_minitimeVin Mai 01, 2009 11:18 pm

http://animezup.com/quiz/quiz.php?quiz=Quiz-1227981060

Esti foarte vesela si creativa. Tot timpul glumesti si esti o persoana de incredere.Esti foarte naiva si foarte sensibila.[img]www.quizilla.com/user_images/T/TO/TOT/totalcraziness/1136675850_urespurple.JPG[img]
Sus In jos
https://worldofnaruto.forumgratuit.ro
hulpitza
Genin
Genin
hulpitza


Numarul mesajelor : 144
Data de inscriere : 26/04/2009
Varsta : 26

Ce poveste si cum ai arata in forma anime?? Empty
MesajSubiect: Re: Ce poveste si cum ai arata in forma anime??   Ce poveste si cum ai arata in forma anime?? Icon_minitimeLun Mai 04, 2009 2:52 am

Ce poveste anime si cum ai arata in forma anime ? (doar pt fete) Rezultatul meu a fost: "Esti foarte vesela si creativa. Tot timpul glumesti si esti o persoana de incredere.Esti foarte naiva si foarte sensibila.[img]www.quizilla.com/user_images/T/TO/TOT/totalcraziness/1136675850_urespurple.JPG[img]" Al tau care este? Click aici si afla!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Ce poveste si cum ai arata in forma anime?? Empty
MesajSubiect: Re: Ce poveste si cum ai arata in forma anime??   Ce poveste si cum ai arata in forma anime?? Icon_minitimeLun Mai 04, 2009 2:59 am

Ce poveste anime si cum ai arata in forma anime ? (doar pt fete) Rezultatul meu a fost: " Esti foarte dura si sarcastica cu ceilalti dar nu iti pase de sentimentele altora pentru ca si ei au facut asa cu tine.Nu m-ai ai incredere in alti pentru ca toti prieteni tai te-au ranit.[img]i53.photobucket.com/albums/g52/box_kitty/anime/anime%20girls/magic%20girls/4bfe.jpg[img]" Al tau care este? Click aici si afla!
Sus In jos
rikka
Student in academie
Student in academie
rikka


Numarul mesajelor : 43
Data de inscriere : 05/05/2009
Varsta : 29
Localizare : Varasti (meow)

Ce poveste si cum ai arata in forma anime?? Empty
MesajSubiect: Re: Ce poveste si cum ai arata in forma anime??   Ce poveste si cum ai arata in forma anime?? Icon_minitimeMier Mai 06, 2009 3:16 am

Ce poveste anime si cum ai arata in forma anime ? (doar pt fete) Rezultatul meu a fost: "Esti foarte vesela si creativa. Tot timpul glumesti si esti o persoana de incredere.Esti foarte naiva si foarte sensibila.[img]www.quizilla.com/user_images/T/TO/TOT/totalcraziness/1136675850_urespurple.JPG[img]" Al tau care este? Click aici si afla!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce poveste si cum ai arata in forma anime?? Empty
MesajSubiect: Re: Ce poveste si cum ai arata in forma anime??   Ce poveste si cum ai arata in forma anime?? Icon_minitime

Sus In jos
 
Ce poveste si cum ai arata in forma anime??
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» cum ai arata in varianta anime(pt fete)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
(^_^)Naruto World(^_^) :: Free Zone :: Quizz-uri Naruto-
Mergi direct la: